R196UFE-L01

| panel Model | R196UFE-L01 |
|---|---|
| panel Brand | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,19.6 inch, 1600×1200 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| R196UFE-L01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 398.4×298.8 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 1200:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | Grayscale (8-bit) |
| Doba odezvy | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED |
| Signální rozhraní | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií INNOLUX R196UFE-L01.
INNOLUX R196UFE-L01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX R196UFE-L01 nebo podrobné specifikace INNOLUX R196UFE-L01 nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX R196UFE-L01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
INNOLUX R196UFE-L01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX R196UFE-L01 nebo podrobné specifikace INNOLUX R196UFE-L01 nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX R196UFE-L01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "R196UFE-L01"
- INNOLUX R196UFE-L01
- Datasheet R196UFE-L01
- Obrázek R196UFE-L01
- Cena R196UFE-L01
- Distributor R196UFE-L01

