R190EFE-L53

| panel Model | R190EFE-L53 |
|---|---|
| panel Brand | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1280×1024 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| R190EFE-L53 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | DD-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 376.32×301.06 mm |
| Obrys | 396×324×25.6 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | Grayscale (8-bit) |
| Doba odezvy | 15/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 4 strings WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií INNOLUX R190EFE-L53.
INNOLUX R190EFE-L53 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX R190EFE-L53 nebo podrobné specifikace INNOLUX R190EFE-L53 nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX R190EFE-L53 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
INNOLUX R190EFE-L53 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX R190EFE-L53 nebo podrobné specifikace INNOLUX R190EFE-L53 nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX R190EFE-L53 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "R190EFE-L53"
- INNOLUX R190EFE-L53
- Datasheet R190EFE-L53
- Obrázek R190EFE-L53
- Cena R190EFE-L53
- Distributor R190EFE-L53

