Přehled
Specifikace
PH320240T-006-IP4Q
PH320240T-006-IP4Q Základní informace
| panel Model | PH320240T-006-IP4Q |
|---|---|
| panel Brand | Powertip |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| PH320240T-006-IP4Q Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
| Poznámky | CCIR656 |
PH320240T-006-IP4Q Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 115 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 72.88×55.36 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 76.9×63.9 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.5 (Max.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
PH320240T-006-IP4Q optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 190 cd/m² (Typ.) |
| Barva zobrazení | 65K () |
| Doba odezvy | 35 |
| Úhel pohledu | 50/50/45/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.275; Wy:0.305 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
PH320240T-006-IP4Q elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|
PH320240T-006-IP4Q podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 6S1P |
| Tvar lampy | 1 string |
| Napětí lampy | 16.8/19.2/1.96V (Min./Typ.Min.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
PH320240T-006-IP4Q rozhraní signál
| Kategorie signálů | YUV |
|---|---|
| Třída signálu | YUV (8-bit) |
| Typ rozhraní | FPC |
