Přehled
Specifikace
NT156WHM-A00

NT156WHM-A00 Základní informace
| panel Model | NT156WHM-A00 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| NT156WHM-A00 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
| Poznámky | OGS |
NT156WHM-A00 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 100 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.084×0.252 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.252×0.252 mm (H×V) |
| Hmotnost | 395g (Max.) |
| Povrch | Hard coating (7H) |
| Aktivní oblast | 344.232×193.536 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 359.5×223.8 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.8 (Max.) mm |
| Tvar tvaru | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (8 pcs) on up, down slugs |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
NT156WHM-A00 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 220 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 12 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/20/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Bílá variace | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
NT156WHM-A00 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Celková spotřeba energie | 4.0W (Max.) |
NT156WHM-A00 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 9S4P |
| Tvar lampy | 4 strings |
| Doba životnosti lampy | 15K(Min.) (Hours) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | 2.8W (Max.) |
NT156WHM-A00 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | TBD |
| Spotřeba energie na panelu | 1.0/1.2W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Poloha rozhraní | |
| Signální rozhraní | STM - MSAK24025P40, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
