Přehled
Specifikace
NL8048HL11-01A

NL8048HL11-01A Základní informace
| panel Model | NL8048HL11-01A |
|---|---|
| panel Brand | NEC |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,4.1 inch, 800×480 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| NL8048HL11-01A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
| Poznámky | VIT |
NL8048HL11-01A Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 228 PPI |
| Poměr stran | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.037×0.111 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.111×0.111 mm (H×V) |
| Povrch | Clear |
| Aktivní oblast | 88.8×53.28 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 99.6×69.5 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 5.0±0.2 mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
NL8048HL11-01A optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 8/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá variace | 1.18/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
NL8048HL11-01A elektronika Feature
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Celková spotřeba energie | 769mW (Typ.) |
| Časový řadič (T-CON) | Embedded T-CON |
NL8048HL11-01A podsvícení System
| Typ lampy | WLED |
|---|---|
| Tvar lampy | 2 strings |
| Doba životnosti lampy | 10K(Typ.) (Hours) |
| Napětí lampy | 21.6/23.8V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 14/15mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 604mW (Typ.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
NL8048HL11-01A rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | CMOS (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Vstupní napětí pro panel | 3.0/3.0V (Typ.)(VCC/VCCIO) |
| Vstupní proud pro panel | 55/0.06mA (Typ.)(ICC/ICCIO) |
| Spotřeba energie na panelu | 165mW (Typ.) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.2VCCIO; 0.8VCCIO≤VIH≤VCCIO |
| Typ rozhraní | FPC |
