ND168TXP01
| panel Model | ND168TXP01 |
|---|---|
| panel Brand | |
| descrition | a-Si TFT-LCD , inch, 1366×378 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| ND168TXP01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 409.8×113.4 mm |
| Obrys | 430.37×137.3×11.5 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 71% |
| Doba odezvy | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií ND168TXP01.
ND168TXP01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list ND168TXP01 nebo podrobné specifikace ND168TXP01 nebo jiných LCD , prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora ND168TXP01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
ND168TXP01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list ND168TXP01 nebo podrobné specifikace ND168TXP01 nebo jiných LCD , prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora ND168TXP01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "ND168TXP01"
- ND168TXP01
- Datasheet ND168TXP01
- Obrázek ND168TXP01
- Cena ND168TXP01
- Distributor ND168TXP01
