N121I7-L01

| panel Model | N121I7-L01 |
|---|---|
| panel Brand | CMO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| N121I7-L01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 261.12×163.2 mm |
| Obrys | 276.8×180×6.1 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CMO N121I7-L01.
CMO N121I7-L01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CMO N121I7-L01 nebo podrobné specifikace CMO N121I7-L01 nebo jiných LCD CMO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CMO N121I7-L01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CMO N121I7-L01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CMO N121I7-L01 nebo podrobné specifikace CMO N121I7-L01 nebo jiných LCD CMO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CMO N121I7-L01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "N121I7-L01"
- CMO N121I7-L01
- Datasheet N121I7-L01
- Obrázek N121I7-L01
- Cena N121I7-L01
- Distributor N121I7-L01
