Přehled
Specifikace
N070ICE-HB1

N070ICE-HB1 Základní informace
| panel Model | N070ICE-HB1 |
|---|---|
| panel Brand | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×1280 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| N070ICE-HB1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -10 ~ 60 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 70 °C |
N070ICE-HB1 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×1280 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 215 PPI |
| Poměr stran | 10:16 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.03925×0.11775 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.11775×0.11775 mm (H×V) |
| Hmotnost | 30g (Max.) |
| Povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 94.2×150.72 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 101.5×159.52 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 0.77±0.3 mm |
| Krajina nebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
N070ICE-HB1 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Sluneční světlo čitelné | N |
N070ICE-HB1 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
N070ICE-HB1 podsvícení System
| Typ lampy | No B/L |
|---|---|
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
N070ICE-HB1 rozhraní signál
| Kategorie signálů | MIPI |
|---|---|
| Třída signálu | MIPI (4 data lanes) |
| Vstupní napětí pro panel | 1.8/3.3V (Typ.)(VCC/VDD) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | Panasonic - AXT636124, Pitch:0.4 mm, Pin:36 pins |
