N070ICE-HB1

| panel Model | N070ICE-HB1 |
|---|---|
| panel Brand | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×1280 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| N070ICE-HB1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 94.2×150.72 mm |
| Obrys | 101.5×159.52×0.77 mm |
| Povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Signální rozhraní | MIPI (4 data lanes) , 36 pins |
| Vstupní napětí | 1.8/3.3V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií INNOLUX N070ICE-HB1.
INNOLUX N070ICE-HB1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX N070ICE-HB1 nebo podrobné specifikace INNOLUX N070ICE-HB1 nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX N070ICE-HB1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
INNOLUX N070ICE-HB1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX N070ICE-HB1 nebo podrobné specifikace INNOLUX N070ICE-HB1 nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX N070ICE-HB1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "N070ICE-HB1"
- INNOLUX N070ICE-HB1
- Datasheet N070ICE-HB1
- Obrázek N070ICE-HB1
- Cena N070ICE-HB1
- Distributor N070ICE-HB1

