Přehled
Specifikace
MV270QHB-N10

MV270QHB-N10 Základní informace
| panel Model | MV270QHB-N10 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 2560×1440 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| MV270QHB-N10 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
| Poznámky | TCO 6.0 , ES 6.0 compliant |
MV270QHB-N10 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 2560(RGB)×1440 (Quad-HD) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 108 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0777×0.2331 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2331×0.2331 mm (H×V) |
| Hmotnost | 650g (Typ.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 596.736×335.664 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 607.9×348.8 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.0 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
MV270QHB-N10 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Barevný gamut | 99% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 14 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Transmisivita | 3.5% (Typ.)(with Polarizer) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
MV270QHB-N10 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
MV270QHB-N10 podsvícení System
| Typ lampy | No B/L |
|---|
MV270QHB-N10 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 5.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 1.1/1.7A (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie na panelu | 5.5/8.5W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | UJU - IS050-C51B-C39-S, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
