Přehled
Specifikace
MV215FHB-N40

MV215FHB-N40 Základní informace
| panel Model | MV215FHB-N40 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| MV215FHB-N40 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
MV215FHB-N40 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 102 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.08265×0.24795 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.24795×0.24795 mm (H×V) |
| Hmotnost | 400g (Typ.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 476.64×267.768 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 484.44×279.1 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.23 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
MV215FHB-N40 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | AFFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 14 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Transmisivita | 5.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
MV215FHB-N40 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
MV215FHB-N40 podsvícení System
| Typ lampy | No B/L |
|---|
MV215FHB-N40 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 5.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 0.5/1.2A (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie na panelu | 2.5/6.0W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | UJU - IS100-L30R-C23, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
