MV215FHB-N40

| panel Model | MV215FHB-N40 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| MV215FHB-N40 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 476.64×267.768 mm |
| Obrys | 484.44×279.1 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 14 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Signální rozhraní | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií BOE MV215FHB-N40.
BOE MV215FHB-N40 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE MV215FHB-N40 nebo podrobné specifikace BOE MV215FHB-N40 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE MV215FHB-N40 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
BOE MV215FHB-N40 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE MV215FHB-N40 nebo podrobné specifikace BOE MV215FHB-N40 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE MV215FHB-N40 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "MV215FHB-N40"
- BOE MV215FHB-N40
- Datasheet MV215FHB-N40
- Obrázek MV215FHB-N40
- Cena MV215FHB-N40
- Distributor MV215FHB-N40

