Přehled
Specifikace
M238HCJ-L31

M238HCJ-L31 Základní informace
| panel Model | M238HCJ-L31 |
|---|---|
| panel Brand | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,23.8 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| M238HCJ-L31 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
| Poznámky | Energy Star 7.0 Compliance; Reverse |
M238HCJ-L31 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 92 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0915×0.2745 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2745×0.2745 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 527.04×296.46 mm (H×V) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
M238HCJ-L31 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Bílá variace | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
M238HCJ-L31 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
M238HCJ-L31 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Doba životnosti lampy | 40K(Min.) (Hours) |
