M238HAN01.3

| panel Model | M238HAN01.3 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,23.8 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| M238HAN01.3 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 527.04×296.46 mm |
| Obrys | 540.24×315.66×11.2 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Doba odezvy | 14 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 4 strings WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO M238HAN01.3.
AUO M238HAN01.3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO M238HAN01.3 nebo podrobné specifikace AUO M238HAN01.3 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO M238HAN01.3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO M238HAN01.3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO M238HAN01.3 nebo podrobné specifikace AUO M238HAN01.3 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO M238HAN01.3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "M238HAN01.3"
- AUO M238HAN01.3
- Datasheet M238HAN01.3
- Obrázek M238HAN01.3
- Cena M238HAN01.3
- Distributor M238HAN01.3

