Přehled
Specifikace
M220Z3-LA1

M220Z3-LA1 Základní informace
| panel Model | M220Z3-LA1 |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1680×1050 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| M220Z3-LA1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
M220Z3-LA1 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1680(RGB)×1050 (WSXGA+) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 90 PPI |
| Poměr stran | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.094×0.282 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.282×0.282 mm (H×V) |
| Hmotnost | 2.03/2.08Kgs (Typ./Max.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 473.76×296.1 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 477.7×300.1 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 493.7×320.1 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 10.5 (Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Side mounting holes (8-M3) on left, right bezel |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
M220Z3-LA1 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Bílá variace | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
M220Z3-LA1 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Celková spotřeba energie | 15.25W (Max.) |
M220Z3-LA1 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 13S8P |
| Tvar lampy | 8 strings |
| Doba životnosti lampy | 30K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 36.4/41.6/44.2V (Min./Typ./Max.) |
| Proud lampy | 25/28mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 8.5/9.0W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Poloha rozhraní | |
| Deska řidiče lampy | No |
M220Z3-LA1 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 5.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 890/1250mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie na panelu | 4.45/6.25W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Poloha rozhraní | |
| Signální rozhraní | STM - MSAKT2407P30HA, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
