M0139FRA01
| panel Model | M0139FRA01 |
|---|---|
| panel Brand | White Brand |
| descrition | AM-OLED ,1.39 inch, 400×400 |
| Typ panelu | AM-OLED |
| M0139FRA01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Kategorie systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > Graphic OLED Display |
| Klíčová slova Desc. | 1.4" Flexible round AMOLED MIPI, 400*400 24pins BTB connetor |
| Třída produktů | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Flexible OLED Display |
| Panelové složení | OLED |
| Rozlišení | 400×400 |
| Poměr stran | 1:1 (W:H) |
| Form Factor | Flexible Display |
| Aktivní oblast | 35.4 (W) × 35.4 (H) mm (A.A) |
| Rozměr obrysu | 40.5 (W) × 38.6 (H) mm |
| Max. Hloubka | 0.8 mm |
| Jas | 300 (Typ.) |
| Šedá hloubka | 8-bit |
| Barvy Částka | 16.7M |
| Typ rozhraní | MIPI |
| Rozbočovací kolíky | 24 Pins |
| Dotykový panel | Without |
| Provozní teplota. | -20 ~ 60 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií White Brand M0139FRA01.
White Brand M0139FRA01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand M0139FRA01 nebo podrobné specifikace White Brand M0139FRA01 nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand M0139FRA01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
White Brand M0139FRA01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand M0139FRA01 nebo podrobné specifikace White Brand M0139FRA01 nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand M0139FRA01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "M0139FRA01"
- White Brand M0139FRA01
- Datasheet M0139FRA01
- Obrázek M0139FRA01
- Cena M0139FRA01
- Distributor M0139FRA01
