LTN184HT05-T01

| panel Model | LTN184HT05-T01 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,18.4 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTN184HT05-T01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 408.96×230.04 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG LTN184HT05-T01.
SAMSUNG LTN184HT05-T01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTN184HT05-T01 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTN184HT05-T01 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTN184HT05-T01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN184HT05-T01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTN184HT05-T01 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTN184HT05-T01 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTN184HT05-T01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LTN184HT05-T01"
- SAMSUNG LTN184HT05-T01
- Datasheet LTN184HT05-T01
- Obrázek LTN184HT05-T01
- Cena LTN184HT05-T01
- Distributor LTN184HT05-T01

