LTN156HL05-D01

| panel Model | LTN156HL05-D01 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTN156HL05-D01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | PLS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 344.16×193.59 mm |
| Obrys | 366.38×223.3×4 mm |
| Tvar tvaru | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 700:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 10S5P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | eDP (2 Lanes) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG LTN156HL05-D01.
SAMSUNG LTN156HL05-D01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTN156HL05-D01 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTN156HL05-D01 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTN156HL05-D01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN156HL05-D01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTN156HL05-D01 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTN156HL05-D01 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTN156HL05-D01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LTN156HL05-D01"
- SAMSUNG LTN156HL05-D01
- Datasheet LTN156HL05-D01
- Obrázek LTN156HL05-D01
- Cena LTN156HL05-D01
- Distributor LTN156HL05-D01

