Přehled
Specifikace
LTN140HL05-401

LTN140HL05-401 Základní informace
| panel Model | LTN140HL05-401 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTN140HL05-401 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
LTN140HL05-401 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 157 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0537×0.1611 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1611×0.1611 mm (H×V) |
| Hmotnost | 290g (Max.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 309.312×173.988 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 320.4×205.6 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.0 (Max.) mm |
| Tvar tvaru | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (8 pcs) on up, down slugs |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LTN140HL05-401 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | PLS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Bílá variace | 1.66 (Max.)(13 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LTN140HL05-401 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Celková spotřeba energie | 4.3W (Max.) |
LTN140HL05-401 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Doba životnosti lampy | 15K(Min.) (Hours) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | 3.3W (Max.) |
LTN140HL05-401 rozhraní signál
| Kategorie signálů | eDP |
|---|---|
| Třída signálu | eDP (2 Lanes) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Spotřeba energie na panelu | 1.0W (Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Poloha rozhraní | |
| Signální rozhraní | I-PEX - 20455-030E-02R, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
