LTN134AT01-G01

| panel Model | LTN134AT01-G01 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.4 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTN134AT01-G01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 296.422×166.656 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG LTN134AT01-G01.
SAMSUNG LTN134AT01-G01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTN134AT01-G01 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTN134AT01-G01 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTN134AT01-G01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN134AT01-G01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTN134AT01-G01 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTN134AT01-G01 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTN134AT01-G01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LTN134AT01-G01"
- SAMSUNG LTN134AT01-G01
- Datasheet LTN134AT01-G01
- Obrázek LTN134AT01-G01
- Cena LTN134AT01-G01
- Distributor LTN134AT01-G01

