LTN133YL03-L01

| panel Model | LTN133YL03-L01 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 3200×1800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTN133YL03-L01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | PLS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 293.44×165.06 mm |
| Obrys | 306.15×188.2 mm |
| Tvar tvaru | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odezvy | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 9S6P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | eDP (4 Lanes) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG LTN133YL03-L01.
SAMSUNG LTN133YL03-L01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTN133YL03-L01 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTN133YL03-L01 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTN133YL03-L01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN133YL03-L01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTN133YL03-L01 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTN133YL03-L01 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTN133YL03-L01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LTN133YL03-L01"
- SAMSUNG LTN133YL03-L01
- Datasheet LTN133YL03-L01
- Obrázek LTN133YL03-L01
- Cena LTN133YL03-L01
- Distributor LTN133YL03-L01

