LTM240W1-L04

| panel Model | LTM240W1-L04 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,24.0 inch, 1920×1200 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTM240W1-L04 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | APVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 518.4×324 mm |
| Obrys | 569.1×368.4 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 700:1 (Min.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 6 pcs CCFL Without Driver |
| Signální rozhraní | OpenLDI , 43 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG LTM240W1-L04.
SAMSUNG LTM240W1-L04 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTM240W1-L04 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTM240W1-L04 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTM240W1-L04 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTM240W1-L04 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTM240W1-L04 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTM240W1-L04 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTM240W1-L04 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LTM240W1-L04"
- SAMSUNG LTM240W1-L04
- Datasheet LTM240W1-L04
- Obrázek LTM240W1-L04
- Cena LTM240W1-L04
- Distributor LTM240W1-L04

