LTL101AL03-W01

| panel Model | LTL101AL03-W01 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTL101AL03-W01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | PLS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 216.96×135.6 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG LTL101AL03-W01.
SAMSUNG LTL101AL03-W01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTL101AL03-W01 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTL101AL03-W01 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTL101AL03-W01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTL101AL03-W01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTL101AL03-W01 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTL101AL03-W01 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTL101AL03-W01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LTL101AL03-W01"
- SAMSUNG LTL101AL03-W01
- Datasheet LTL101AL03-W01
- Obrázek LTL101AL03-W01
- Cena LTL101AL03-W01
- Distributor LTL101AL03-W01
