Přehled
Specifikace
LTI290LN01

LTI290LN01 Základní informace
| panel Model | LTI290LN01 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,29.0 inch, 1920×540 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTI290LN01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 65 °C |
| Poznámky | Stretched, 40"/2, Hi Temp LC, Native Bar Type Display |
LTI290LN01 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1920(RGB)×540 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 69 PPI |
| Poměr stran | >3:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.1225×0.3675 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.3675×0.3675 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Povrch | Antiglare (Haze 44%) |
| Aktivní oblast | 705.6×198.45 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 709.6×202.45 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 720.8×226.25 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 18.1/34.4 (Typ./Max.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape / Portrait |
| Dotykový panel | Without |
LTI290LN01 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | SPVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 4000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 8 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Bílá variace | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LTI290LN01 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
LTI290LN01 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Doba životnosti lampy | 50K(Min.) (Hours) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | TBD |
LTI290LN01 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 12.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | TBD |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | UJU - PF050-O51B-C20-F, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
