LTI290LN01

| panel Model | LTI290LN01 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,29.0 inch, 1920×540 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTI290LN01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | SPVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 705.6×198.45 mm |
| Obrys | 720.8×226.25×34.4 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 44%) |
| kontrastní poměr | 4000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odezvy | 8 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG LTI290LN01.
SAMSUNG LTI290LN01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTI290LN01 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTI290LN01 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTI290LN01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTI290LN01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTI290LN01 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTI290LN01 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTI290LN01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LTI290LN01"
- SAMSUNG LTI290LN01
- Datasheet LTI290LN01
- Obrázek LTI290LN01
- Cena LTI290LN01
- Distributor LTI290LN01
