LTE700WQ-F05

| panel Model | LTE700WQ-F05 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTE700WQ-F05 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, TMR |
| Aktivní oblast | 154.08×86.58 mm |
| Obrys | 166×100×7.2 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 13/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 2.5/3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG LTE700WQ-F05.
SAMSUNG LTE700WQ-F05 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTE700WQ-F05 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTE700WQ-F05 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTE700WQ-F05 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTE700WQ-F05 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTE700WQ-F05 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTE700WQ-F05 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTE700WQ-F05 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LTE700WQ-F05"
- SAMSUNG LTE700WQ-F05
- Datasheet LTE700WQ-F05
- Obrázek LTE700WQ-F05
- Cena LTE700WQ-F05
- Distributor LTE700WQ-F05
