Přehled
Specifikace
LTD121ECNN

LTD121ECNN Základní informace
| panel Model | LTD121ECNN |
|---|---|
| panel Brand | Toshiba Matsushita |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| LTD121ECNN Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
LTD121ECNN Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 105 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LTD121ECNN optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| kontrastní poměr | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 50 (Max.)(Tr+Td) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LTD121ECNN elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
LTD121ECNN podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Výška lampy | 1 pcs |
| Tvar lampy | Straight |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
LTD121ECNN rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
