LTA070B792F

| panel Model | LTA070B792F |
|---|---|
| panel Brand | Toshiba Mobile Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTA070B792F Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 152.4×91.44 mm |
| Obrys | 169.8×108×10 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 150:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 20/36 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/45/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signální rozhraní | CMOS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Toshiba Mobile Display LTA070B792F.
Toshiba Mobile Display LTA070B792F jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Toshiba Mobile Display LTA070B792F nebo podrobné specifikace Toshiba Mobile Display LTA070B792F nebo jiných LCD Toshiba Mobile Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Toshiba Mobile Display LTA070B792F na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Toshiba Mobile Display LTA070B792F jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Toshiba Mobile Display LTA070B792F nebo podrobné specifikace Toshiba Mobile Display LTA070B792F nebo jiných LCD Toshiba Mobile Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Toshiba Mobile Display LTA070B792F na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LTA070B792F"
- Toshiba Mobile Display LTA070B792F
- Datasheet LTA070B792F
- Obrázek LTA070B792F
- Cena LTA070B792F
- Distributor LTA070B792F
