LSL080XL01-001

| panel Model | LSL080XL01-001 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 768×1024 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LSL080XL01-001 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | PLS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 121.882×162.509 mm |
| Obrys | 126.082×171.709 mm |
| Povrch | Hard coating (2H) |
| kontrastní poměr | 900:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 71% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Signální rozhraní | MIPI (4 data lanes) , 34 pins |
| Vstupní napětí | 1.8/5.4/-5.4V (Typ.)(VDD3/VSP/VSN) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG LSL080XL01-001.
SAMSUNG LSL080XL01-001 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LSL080XL01-001 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LSL080XL01-001 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LSL080XL01-001 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LSL080XL01-001 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LSL080XL01-001 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LSL080XL01-001 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LSL080XL01-001 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LSL080XL01-001"
- SAMSUNG LSL080XL01-001
- Datasheet LSL080XL01-001
- Obrázek LSL080XL01-001
- Cena LSL080XL01-001
- Distributor LSL080XL01-001

