LS060T1SX01

| panel Model | LS060T1SX01 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,6.0 inch, 1080×1920 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| LS060T1SX01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | New mode2, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 74.52×132.48 mm |
| Obrys | 76.32×139.33×1.33 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 1500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 95% |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 8S2P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | MIPI (4 data lanes) , 60 pins |
| Vstupní napětí | 1.8/5.8/-5.8V (Typ.)(VDDI/AVDD/AVEE) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SHARP LS060T1SX01.
SHARP LS060T1SX01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LS060T1SX01 nebo podrobné specifikace SHARP LS060T1SX01 nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LS060T1SX01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SHARP LS060T1SX01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LS060T1SX01 nebo podrobné specifikace SHARP LS060T1SX01 nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LS060T1SX01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LS060T1SX01"
- SHARP LS060T1SX01
- Datasheet LS060T1SX01
- Obrázek LS060T1SX01
- Cena LS060T1SX01
- Distributor LS060T1SX01

