Přehled
Specifikace
LS035Y8DX04

LS035Y8DX04 Základní informace
| panel Model | LS035Y8DX04 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,3.5 inch, 480×800 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| LS035Y8DX04 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
| Poznámky | Left side 2 in 1 FPC, without back cover tape |
LS035Y8DX04 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 480(RGB)×800 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 268 PPI |
| Poměr stran | 3:5 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0315×0.0945 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.0945×0.0945 mm (H×V) |
| Hmotnost | 14.9g (Typ.) |
| Aktivní oblast | 45.36×75.6 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 46.36×76.6 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 51.16×87.47 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.74/3.04 (Typ./Max.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
LS035Y8DX04 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | ASV, Normally Black, Transflective |
|---|---|
| Jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 10:1 (Typ.) (Reflective) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 11/24 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.290; Wy:0.310 |
| Bílá variace | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Reflexní poměr | 1.5% (Typ.) |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
LS035Y8DX04 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Driver IC | Built-in R63302 |
LS035Y8DX04 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 7S1P |
| Tvar lampy | 1 string |
| Napětí lampy | 21.7V (Typ.) |
| Proud lampy | 20mA (Typ.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
LS035Y8DX04 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Vstupní napětí pro panel | 1.8/2.8V (Typ.)(VDDIO/VCC) |
| Vstupní proud pro panel | 20.5mA (Typ.)(IDD+ICC) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.2VDDIO; 0.8VDDIO≤VIH≤VDDIO |
| Typ rozhraní | FPC |
