Přehled
Specifikace
LR043JC211
LR043JC211 Základní informace
| panel Model | LR043JC211 |
|---|---|
| panel Brand | ChiHsin |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LR043JC211 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
LR043JC211 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 128 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Hmotnost | 50g (Typ.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 10%) |
| Aktivní oblast | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 98.7×56.8 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 105.5×67.2 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 5.0 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Embeded (4-wire Resistive) |
LR043JC211 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M () |
| Doba odezvy | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LR043JC211 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
LR043JC211 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 7S1P |
| Tvar lampy | 1 string |
| Napětí lampy | 23.1V (Typ.) |
| Proud lampy | 20mA (Typ.) |
| Spotřeba energie lampy | 462mW (Typ.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
LR043JC211 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.0/5.0V (Typ.)(VCC/VDD) |
| Vstupní proud pro panel | 3.8/15.5mA (Typ.)(ICC/IDD) |
| Spotřeba energie na panelu | 99mW (Typ.) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Typ rozhraní | FPC |
