Přehled
Specifikace
LQ695D3LG05

LQ695D3LG05 Základní informace
| panel Model | LQ695D3LG05 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,70 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ695D3LG05 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -25 ~ 60 °C |
LQ695D3LG05 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 31 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.2672×0.8015 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.8015×0.8015 mm (H×V) |
| Hmotnost | 25±1.5Kgs |
| Povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| Aktivní oblast | 1538.88×865.62 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 1541.4×868.0 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 1559.4×893 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 27.5/40.4 (Typ./Max.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape / Portrait |
| Dotykový panel | Without |
LQ695D3LG05 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 4000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 1.07B (10-bit) |
| Barevný gamut | 76% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 6/8 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.279; Wy:0.297 |
| Bílá variace | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LQ695D3LG05 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
LQ695D3LG05 podsvícení System
| Poloha lampy | Direct light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Doba životnosti lampy | 50K(Typ.) (Hours) |
| Napětí lampy | 92.3V (Typ.) |
| Proud lampy | 520mA (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
LQ695D3LG05 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 12.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 0.47/1.0A (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | JAE - FI-RNE51SZ-HF-R1500, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
