LQ695D3LG05

| panel Model | LQ695D3LG05 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,70 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ695D3LG05 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 1538.88×865.62 mm |
| Obrys | 1559.4×893×40.4 mm |
| Povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| kontrastní poměr | 4000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 1.07B (10-bit) , CIE1931 76% |
| Doba odezvy | 6/8 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SHARP LQ695D3LG05.
SHARP LQ695D3LG05 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ695D3LG05 nebo podrobné specifikace SHARP LQ695D3LG05 nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ695D3LG05 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ695D3LG05 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ695D3LG05 nebo podrobné specifikace SHARP LQ695D3LG05 nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ695D3LG05 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LQ695D3LG05"
- SHARP LQ695D3LG05
- Datasheet LQ695D3LG05
- Obrázek LQ695D3LG05
- Cena LQ695D3LG05
- Distributor LQ695D3LG05

