Přehled
Specifikace
LQ104S1LG32

LQ104S1LG32 Základní informace
| panel Model | LQ104S1LG32 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ104S1LG32 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -30 ~ 80 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
LQ104S1LG32 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 96 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 215.4×162.4 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 243×183.8 mm (H×V) |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (2-Φ3.5, 2-R1.75) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LQ104S1LG32 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LQ104S1LG32 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type (Top side) |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Výška lampy | 2 pcs |
| Tvar lampy | Straight |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
LQ104S1LG32 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | JAE - FI-SE20P-HF, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
