LQ104S1LG32

| panel Model | LQ104S1LG32 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ104S1LG32 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 211.2×158.4 mm |
| Obrys | 243×183.8 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | |
| Typ lampy | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SHARP LQ104S1LG32.
SHARP LQ104S1LG32 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ104S1LG32 nebo podrobné specifikace SHARP LQ104S1LG32 nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ104S1LG32 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ104S1LG32 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ104S1LG32 nebo podrobné specifikace SHARP LQ104S1LG32 nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ104S1LG32 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LQ104S1LG32"
- SHARP LQ104S1LG32
- Datasheet LQ104S1LG32
- Obrázek LQ104S1LG32
- Cena LQ104S1LG32
- Distributor LQ104S1LG32
