Přehled
Specifikace
LQ070Y3LG02

LQ070Y3LG02 Základní informace
| panel Model | LQ070Y3LG02 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ070Y3LG02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -30 ~ 80 °C |
| Skladovací teplota | -40 ~ 85 °C |
LQ070Y3LG02 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 133 PPI |
| Poměr stran | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Aktivní oblast | 152.4×91.4 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 155.2×94.2 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 170.8×112 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 11.5±0.5 mm |
| Otvory a konzoly | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LQ070Y3LG02 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 750 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LQ070Y3LG02 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (180°) |
LQ070Y3LG02 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Typ rozhraní | FPC |
| Deska řidiče lampy | No |
LQ070Y3LG02 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Typ rozhraní | Connector |
