LQ070Y3LG02

| panel Model | LQ070Y3LG02 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ070Y3LG02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 152.4×91.4 mm |
| Obrys | 170.8×112×12 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (2H) |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SHARP LQ070Y3LG02.
SHARP LQ070Y3LG02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ070Y3LG02 nebo podrobné specifikace SHARP LQ070Y3LG02 nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ070Y3LG02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ070Y3LG02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ070Y3LG02 nebo podrobné specifikace SHARP LQ070Y3LG02 nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ070Y3LG02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LQ070Y3LG02"
- SHARP LQ070Y3LG02
- Datasheet LQ070Y3LG02
- Obrázek LQ070Y3LG02
- Cena LQ070Y3LG02
- Distributor LQ070Y3LG02

