Přehled
Specifikace
LQ065T5BR08E

LQ065T5BR08E Základní informace
| panel Model | LQ065T5BR08E |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 400×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ065T5BR08E Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
LQ065T5BR08E Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 400(RGB)×240 (WQVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 72 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.1195×0.3305 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.3585×0.3305 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 143.4×79.326 mm (H×V) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
LQ065T5BR08E optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | Transmissive |
|---|---|
| Sluneční světlo čitelné | N |
LQ065T5BR08E rozhraní signál
| Kategorie signálů | Analog |
|---|---|
| Třída signálu | TFT Specific Analog RGB |
