LQ057AC113
| panel Model | LQ057AC113 |
|---|---|
| panel Brand | CHILIN |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ057AC113 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 115.2×86.4 mm |
| Obrys | 126×101.55 mm |
| Povrch | Antireflection |
| kontrastní poměr | 200:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M |
| Doba odezvy | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 3S7P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Digital RGB (8/24-bit), CCIR601/656 , 50 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD/AVDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CHILIN LQ057AC113.
CHILIN LQ057AC113 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CHILIN LQ057AC113 nebo podrobné specifikace CHILIN LQ057AC113 nebo jiných LCD CHILIN, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CHILIN LQ057AC113 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CHILIN LQ057AC113 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CHILIN LQ057AC113 nebo podrobné specifikace CHILIN LQ057AC113 nebo jiných LCD CHILIN, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CHILIN LQ057AC113 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LQ057AC113"
- CHILIN LQ057AC113
- Datasheet LQ057AC113
- Obrázek LQ057AC113
- Cena LQ057AC113
- Distributor LQ057AC113

