LQ035Q7DB06M

| panel Model | LQ035Q7DB06M |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ035Q7DB06M Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transflective |
| Aktivní oblast | 53.64×71.52 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SHARP LQ035Q7DB06M.
SHARP LQ035Q7DB06M jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ035Q7DB06M nebo podrobné specifikace SHARP LQ035Q7DB06M nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ035Q7DB06M na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ035Q7DB06M jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ035Q7DB06M nebo podrobné specifikace SHARP LQ035Q7DB06M nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ035Q7DB06M na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LQ035Q7DB06M"
- SHARP LQ035Q7DB06M
- Datasheet LQ035Q7DB06M
- Obrázek LQ035Q7DB06M
- Cena LQ035Q7DB06M
- Distributor LQ035Q7DB06M

