Přehled
Specifikace
LQ035Q3DG02A

LQ035Q3DG02A Základní informace
| panel Model | LQ035Q3DG02A |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ035Q3DG02A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
LQ035Q3DG02A Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 115 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0735×0.2205 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2205×0.2205 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 70.56×52.92 mm (H×V) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LQ035Q3DG02A optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LQ035Q3DG02A podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
