LQ022B8UD04

| panel Model | LQ022B8UD04 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ022B8UD04 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transflective |
| Aktivní oblast | 34.848×43.56 mm |
| Obrys | 42.1×56.6 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 60:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 18/45 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 30/30/30/30 (Typ.)(CR>5) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 4S1P WLED |
| Signální rozhraní | CPU , 35 pins |
| Vstupní napětí | 3/3V (Typ.)(VEE/VDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SHARP LQ022B8UD04.
SHARP LQ022B8UD04 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ022B8UD04 nebo podrobné specifikace SHARP LQ022B8UD04 nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ022B8UD04 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ022B8UD04 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ022B8UD04 nebo podrobné specifikace SHARP LQ022B8UD04 nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ022B8UD04 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LQ022B8UD04"
- SHARP LQ022B8UD04
- Datasheet LQ022B8UD04
- Obrázek LQ022B8UD04
- Cena LQ022B8UD04
- Distributor LQ022B8UD04

