LMS700KF14

| panel Model | LMS700KF14 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LMS700KF14 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, TMR |
| Aktivní oblast | 152.4×91.44 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 700 : 1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Doba odezvy | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG LMS700KF14.
SAMSUNG LMS700KF14 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LMS700KF14 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LMS700KF14 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LMS700KF14 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LMS700KF14 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LMS700KF14 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LMS700KF14 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LMS700KF14 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LMS700KF14"
- SAMSUNG LMS700KF14
- Datasheet LMS700KF14
- Obrázek LMS700KF14
- Cena LMS700KF14
- Distributor LMS700KF14

