Přehled
Specifikace
LMS350GF01-001

LMS350GF01-001 Základní informace
| panel Model | LMS350GF01-001 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LMS350GF01-001 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 60 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 70 °C |
| Poznámky | DE/SYNC Mode, 3 in 1 FPC |
LMS350GF01-001 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 115 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Hmotnost | 43/48g (Typ./Max.) |
| Aktivní oblast | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LMS350GF01-001 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, TMR |
|---|---|
| Jas | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 250 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá variace | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
LMS350GF01-001 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
LMS350GF01-001 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 6S1P |
| Tvar lampy | 1 string |
| Proud lampy | 20mA (Typ.) |
| Spotřeba energie lampy | 400mW (Typ.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
LMS350GF01-001 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/3.3V (Typ.)(VCC/VCI) |
| Vstupní proud pro panel | 10/13mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie na panelu | 33mW (Typ.) |
| Typ rozhraní | FPC |
