LMS350DF01-001

| panel Model | LMS350DF01-001 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LMS350DF01-001 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | mPVA, Normally Black, TMR |
| Aktivní oblast | 48.96×73.44 mm |
| Obrys | 54.76×83.24×2.03 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Min.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 5S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 70 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD3/VCI) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG LMS350DF01-001.
SAMSUNG LMS350DF01-001 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LMS350DF01-001 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LMS350DF01-001 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LMS350DF01-001 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LMS350DF01-001 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LMS350DF01-001 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LMS350DF01-001 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LMS350DF01-001 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LMS350DF01-001"
- SAMSUNG LMS350DF01-001
- Datasheet LMS350DF01-001
- Obrázek LMS350DF01-001
- Cena LMS350DF01-001
- Distributor LMS350DF01-001

