Přehled
Specifikace
LM290WW3-SSA1

LM290WW3-SSA1 Základní informace
| panel Model | LM290WW3-SSA1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,29.0 inch, 2560×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LM290WW3-SSA1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LM290WW3 (SS)(A1) |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
LM290WW3-SSA1 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 2560(RGB)×1080 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 96 PPI |
| Poměr stran | 21:9 (H:V) |
| Form Factor | Curved Display |
| Rozteč bodů | 0.0876×0.2628 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2628×0.2628 mm (H×V) |
| Hmotnost | 3.32/3.49Kgs (Typ./Max.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 671.793×283.824 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 692.9×311 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 33.0 (Typ.) mm |
| Otvory a konzoly | Rear mounting holes |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LM290WW3-SSA1 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | sRGB |
| Doba odezvy | 14 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Bílá variace | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LM290WW3-SSA1 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 65Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Celková spotřeba energie | 23.7W (Typ.) |
LM290WW3-SSA1 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 17S4P |
| Tvar lampy | 4 strings |
| Doba životnosti lampy | 30K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 46.4/49.8/53.2V (Min./Typ./Max.) |
| Proud lampy | 85/90mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 16.9/18.1W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Poloha rozhraní | |
| Deska řidiče lampy | No |
LM290WW3-SSA1 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (4 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 12.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 455/570/685mA (Min./Typ./Max.) |
| Spotřeba energie na panelu | 6.84/7.81W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Poloha rozhraní | |
| Signální rozhraní | LS Mtron - GT05P-51S-H38-E1500, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
