LM290WW1-SSA3

| panel Model | LM290WW1-SSA3 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,29.0 inch, 2560×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LM290WW1-SSA3 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 672.768×283.824 mm |
| Obrys | 693.6×308.9×17.5 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , sRGB 100% |
| Doba odezvy | 14 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 17S4P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (4 ch, 8-bit) , 92 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG Display LM290WW1-SSA3.
LG Display LM290WW1-SSA3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LM290WW1-SSA3 nebo podrobné specifikace LG Display LM290WW1-SSA3 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LM290WW1-SSA3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG Display LM290WW1-SSA3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LM290WW1-SSA3 nebo podrobné specifikace LG Display LM290WW1-SSA3 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LM290WW1-SSA3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LM290WW1-SSA3"
- LG Display LM290WW1-SSA3
- Datasheet LM290WW1-SSA3
- Obrázek LM290WW1-SSA3
- Cena LM290WW1-SSA3
- Distributor LM290WW1-SSA3

