Přehled
Specifikace
LM270WQ6-SSA1

LM270WQ6-SSA1 Základní informace
| panel Model | LM270WQ6-SSA1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 2560×1440 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LM270WQ6-SSA1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LM270WQ6 (SS)(A1) |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
| Poznámky | 27" QHD Neo I Adobe RGB (Dell); Borderless |
LM270WQ6-SSA1 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 2560(RGB)×1440 (Quad-HD) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 108 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.077×0.231 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2331×0.2331 mm (H×V) |
| Hmotnost | 2.60Kgs |
| Povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 596.74×335.66 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 608.8×355.3 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 11.5/15.0 (Typ./Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Rear mounting holes (9-M3) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LM270WQ6-SSA1 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Barevný gamut | 109% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 14 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Bílá variace | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LM270WQ6-SSA1 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Celková spotřeba energie | 36.0W (Typ.) |
LM270WQ6-SSA1 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | GB-r LED |
| Doba životnosti lampy | 30K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 50.8/56.0V (Typ.)(V_G/V-B) |
| Proud lampy | 70/70mA (Typ.)(I-G/I-GB) |
| Spotřeba energie lampy | 29.9/32.1W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Poloha rozhraní | |
| Deska řidiče lampy | No |
LM270WQ6-SSA1 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 10.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 0.8/1.0A (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie na panelu | 8.0/10.9W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Poloha rozhraní | |
| Signální rozhraní | UJU - IS050-C51B-C39-A, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
