Přehled
Specifikace
LM270WF1-TLB1

LM270WF1-TLB1 Základní informace
| panel Model | LM270WF1-TLB1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LM270WF1-TLB1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LM270WF1 (TL)(B1) |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
LM270WF1-TLB1 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 81 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.1038×0.3114 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.3114×0.3114 mm (H×V) |
| Hmotnost | 4.22/4.43Kgs (Typ./Max.) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 597.888×336.312 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 602.0×340.4 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 630×368.2 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 37.7 (Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Side mounting holes (8-M3) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LM270WF1-TLB1 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Barevný gamut | 92% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 1/4 (Typ.)(Tr/Td); 2 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 85/85/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Bílá variace | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LM270WF1-TLB1 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Celková spotřeba energie | 87.8W (Typ.) |
LM270WF1-TLB1 podsvícení System
| Poloha lampy | Direct light type |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Výška lampy | 7 pcs |
| Tvar lampy | U shape |
| Doba životnosti lampy | 40K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 1900/1990/2250V (Min/Typ./Max.) |
| Proud lampy | 3.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Provozní frekvence lampy | 40/80KHz (Min./Max.) |
| Napětí při spuštění lampy | 3000/3600V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Spotřeba energie lampy | 47.3/83.6/93.1W (Min./Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
LM270WF1-TLB1 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 12.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 350/403mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie na panelu | 4.2/4.84W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | HRS - KDF71G-30S-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
